UBNT UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 metry

Popis produktu; Ubiquiti Networks UOC-2 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 2m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Délka [m]: 2 Průměr kabelu ... více
Objednací kód: 526071915
Kód výrobce: UOC-2
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: obvykle 2 týdny
Cena bez DPH: 174 Kč
Cena s DPH: 211 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu

Ubiquiti Networks UOC-2 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 2m a LC-LC duplexními konektory.

Technické parametry
Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 2
Průměr kabelu [mm]: 2
Konektory a rozhraní

Konektory: LC - LC
Optika

Počet vláken: 2
Typ vlákna: Multi Mode
Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM3)

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 2
Barva Modrá
LC (M) 2