UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru

Popis produktu; Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/ 125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Délka [m]: 0,5 Průměr ka ... více
Objednací kód: 526071929
Kód výrobce: UOC-0.5
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skadem v eshopu
Cena bez DPH: 186 Kč
Cena s DPH: 225 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu
Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory.

Technické parametry
Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 0,5
Průměr kabelu [mm]: 2
Konektory a rozhraní

Optické konektory: LC - LC
Optika

Počet vláken: 2
Typ vlákna: Multi Mode
Průměr jádra [µm]: 50/125 (OM3)
Typ broušení: UPC

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 0,5
Barva Modrá
LC (M) 2