Razer Leviathan V2/ 2.1/ 65W/ Černá

Osvětlete Váš zvuk; Rozšiřte své nastavení všemi myslitelnými způsoby s Razer Leviathan V2 – herní soundbar a subwoofer s více ovladači s THX Spatial Audio a Razer Chroma™ RGB. Zažijte bezkonkurenční ponoření do obrazu i zvuku, podpořené nízkolatenčním Bluetooth 5.2 pro bezproblémové používán ... více
Objednací kód: 922031651
Kód výrobce: RZ05-03920100-R3G1
Výrobce: RAZER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skadem v eshopu
Cena bez DPH: 6 367 Kč
Cena s DPH: 7 704 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Osvětlete Váš zvuk
Rozšiřte své nastavení všemi myslitelnými způsoby s Razer Leviathan V2 – herní soundbar a subwoofer s více ovladači s THX Spatial Audio a Razer Chroma™ RGB. Zažijte bezkonkurenční ponoření do obrazu i zvuku, podpořené nízkolatenčním Bluetooth 5.2 pro bezproblémové používání PC a mobilních zařízení.

SOUNDBAR A SUBWOOFER PC S MULTI OVLADAČI
Náš all-in-one zvukový systém je vybaven 2 měniči s plným rozsahem, subwooferem směřujícím dolů a dalšími funkcemi a je navržen tak, aby poskytoval plnohodnotný zvuk s vysokou věrností, který povznese váš zvukový zážitek.

KOMPAKTNÍ STOLNÍ TVAROVÝ FAKTOR
Kompaktní soundbar se perfektně vejde pod váš monitor, aby byl váš pracovní stůl bez nepořádku, zatímco odnímatelné gumové nožičky jej udržují v úhlu směrem k vám a minimalizují překážky zvuku.

BLUETOOTH 5.2
Užijte si plynulý zvuk bez zadrhávání díky připojení Bluetooth s nízkou latencí, když přepnete z počítače na jiné spárované zařízení, jako je smartphone nebo tablet.

MOBILNÍ APLIKACE RAZER A RAZER SYNAPSE
Skutečně personalizovaný zážitek
Od osvětlení RGB po nastavení zvuku – vylaďte soundbar tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám v oblasti zábavy, pomocí softwaru navrženého tak, aby vám poskytl větší kontrolu a větší pohodlí.

RAZER CHROMA™ RGB
S 18 světelnými zónami, nesčetnými vzory, dynamickými světelnými efekty ve hře – zažijte plné přizpůsobení RGB a hlubší ponoření do největšího světelného ekosystému pro herní zařízení na světě.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model Razer Leviathan V2
Voděodolnost Ano
Barva Černá
Výkon
Prostorový zvuk (repro) 2.1
Celkový výkon [W] 65
Konektivita
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Typ drátového připojení USB