Innotrik I-1200S - HD konferenční kamera

Kamera I-1200HD je vybavena vysílací technologií 1080p a 120 ° širokým pozorovacím úhlem, který je vhodný pro videokonference různých velikostí, ať už pro obchodní jednání, schůzky s klienty, školení, vzdělávání, kontakt lékaře s pacientem , tele-medicína, právní praxe, ale také pro rodinu , hraní h ... více
Objednací kód: 55460705
Kód výrobce: 00006973
Výrobce: INNOTRIK
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: skadem v eshopu
Cena bez DPH: 3 781 Kč
Cena s DPH: 4 575 Kč
Porovnání Oblíbené

Kamera I-1200HD je vybavena vysílací technologií 1080p a 120 ° širokým pozorovacím úhlem, který je vhodný pro videokonference různých velikostí, ať už pro obchodní jednání, schůzky s klienty, školení, vzdělávání, kontakt lékaře s pacientem , tele-medicína, právní praxe, ale také pro rodinu , hraní her a zábavu.
Lze jej namontovat na stěny nebo strop pomocí technologie převrácení obrazu pomocí gyroskopu. Ovládání je jednoduché a nevyžaduje instalaci ovladače a funguje na operačních systémech Microsoft a Apple. Je kompatibilní s běžným softwarem pro online videokonference, jako je Zoom, Google Meet, Skype, Microsoft Teams, Cisco Webex a většina dalších.
Kamera 1080P HD je speciálně navržena pro vysoce kvalitní internetové videokonference, synchronizuje vysoké rozlišení v reálném čase. Díky čistě plynoucímu videozáznamu se budete cítit jako na skutečné konferenci, která přinese všem účastníkům vysoce kvalitní zážitek.
Její design a styl jsou krásné a robustní s tenkým elektrostatickým pískovaným kovovým pouzdrem s jemným červeným prstencem po obvodu vnějšího pouzdra. Struktura je opět kompaktní a robustní s nastavitelným úhlem natáčení. Lze ji umístit kdekoliv na monitor pomocí spony a lze ji také namontovat na zeď nebo postavit samostatně pomocí volitelného stojanu.
Stačí připojit I-1200 k počítači pomocí přiloženého USB kabelu, vybrat vstupní zařízení na počítači a můžete začít.

-|CZ|SK|EN